Verslaggever Den Hoorn 1 – uitwedstrijden

 

Misschien leest u op de website de verslagen van Den Hoorn 1 wel eens. Misschien bent u regelmatig supporter van de mannen van het eerste en gaat u mee als ze uit moeten spelen. Dan weet u dat het leuk is om er wat over te lezen en onze supporters-schare goed op de hoogte te houden en betrokken te houden bij alle wedstrijden. Hoe hoog staan ze genoteerd, hoe verliep de wedstrijd, waren er nog leuke of bijzondere voorvallen? Zeker leuk om te delen met alle bezoekers van de club.

Heeft u een vlotte pen en vindt u het leuk om –als u er toch bent- wat over
Den Hoorn 1 te schrijven, schroom dan niet en deel uw verhaal.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met vrijwilligerscoördinator Jan van Beek
(vrijwilligerscoordinator@svdenhoorn.nl of tel. 06 25 450316)