ALV 23 april 2021

Geplaatst op 16 April Fri door Monique Schulte

Beste leden,

Op vrijdag 23 april a.s. is de ALV gepland. In verband met de nog altijd heersende lockdown vanwege Corona is het helaas niet mogelijk om de ALV live in ons clubgebouw te houden. Daarom zijn we genoodzaakt dit online te doen.

U kunt u zich voor de ALV aanmelden vóór donderdag 22 april a.s. door een mailtje te sturen naar secretaris@svdenhoorn.nl. Zodra we de aanmelding binnen hebben zullen we u de stukken voor de vergadering toesturen. Tevens vragen wij u ook om uiterlijk vóór donderdag 22 april uw vragen in te sturen.

Uiterlijk vrijdag 23 april a.s. zullen wij u een link sturen zodat u aan de vergadering kunt deelnemen.
We rekenen op uw begrip voor deze zeer ongewone omstandigheden.

ALV 2020

Bestuur SV Den Hoorn