Verslag zaterdag 26 september MVV’27 JO10-1 – SV Den Hoorn JO10-4

Geplaatst op 27 September Sun door Jacky Ruiterman

Uitslag dikke nederlaag JO10-4
Het regende, het plenste, het was vroeg, het was guur maar zin hadden we er zowiezo in. Na een geweldige, kronkelende route door het prachtige Midden- Delfland, met onderweg nog een bijna perfecte regenboog, dacht ik even dat aan de voet van de regenboog voor de JO10-4 de pot goud op jullie lag te wachten. Optisch gezien stond die pot goud ook precies op het veld waarop we zouden spelen. Ik kan een ellenlang verslag typen maar zal uiteindelijk toch uitkomen bij een dikke nederlaag. Verliezen is nooit erg, als we er maar wel iets van leren. We kunnen elkaar nog beter helpen door vrij te lopen bij balbezit en het veld klein te maken bij balverlies. Acties maken lekker blijven doen maar soms is samenspelen een betere keuze. Onze keeper mag gerust gaan dribbelen waardoor een medespeler vrij zal komen te staan. We weten dat jullie veel beter zijn dan jullie vandaag hebben laten zien! Kortom een dik verdiende nederlaag tegen een tegenstander die gewoonweg een paar maatjes te groot was.
Komende week weer lekker trainen.
Jochem