Koop hier je GROTE CLUBACTIE loten 2020

Geplaatst op 15 September Tue door Jacky Ruiterman

SV Den Hoorn doet al jaren mee met deze actie. Dit jaar willen we de activiteitendag ondersteunen voor de jeugd aan het eind van de competitie 2020/2021. Met spelattributen en nog niet te noemen lekkernijen willen we deze dag opvrolijken. Van de opbrengst van de lotenverkoop is 80% voor de club. Daar kunnen we veel mee doen. Het aan de man brengen van de loten is dit jaar een bijzondere uitdaging. Verkopen aan de deur blijft bestaan mits de ouders daarvoor toestemming geven en er 1,5 meter afstand gehouden wordt. Het versturen van de persoonlijke digitale verkooplink naar de jeugdleden van jo8 t/m jo/mo13 is niet overal gelukt. Soms is deze in de spambox gekomen.

Scannen van de QR-code aan de deur is ook een mogelijkheid. Hoe dit in z’n werk gaat, zie je in dit instructiefilmpje Daarnaast bevelen wij aan, om de loten digitaal te kopen via deze link.

https://clubactie.nl/lot/s.v.-den-hoorn/210700

Ook kunt u als supersupporter van de club een superlot kopen. Deze zijn € 150,- per stuk en via deze link verkrijgbaar.

https://clubactie.nl/superlotkopen/sv-den-hoorn/210700

Wij hopen dat we ook dit jaar weer een mooie opbrengst kunnen scoren.

De Commissie Grote Clubactie 2020