Join the club…..15 nieuwe vrijwilligers erbij!!!

Geplaatst op 17 September Thu door Jacky Ruiterman

Heb je ons gezien afgelopen twee zaterdagen? We hebben 15 nieuwe aanmeldingen en daar zijn we heel blij mee. Doe jij al iets voor de club? Prachtig want dat is hard nodig. Maar we zoeken nóg meer mensen die zo af en toe eens mee willen helpen.

Bij de volgende onderdelen kunnen we nog hulp gebruiken. Zoals:

  • vrijwilligerscoördinator (eigen tijd indelen 1-2 uur per week)
  • de bardienst / keukendienst op zaterdag (1x per 4-6 weken een paar uurtjes)
  • de bardienst / keukendienst op zondag (idem)
  • de zaterdagdienst ondersteunen als gastheer / gastvrouw (dagdeel)
  • de zondagdienst ondersteunen als gastheer / gastvrouw (dagdeel)

Bel je vriend of vriendin, buurman, buurvrouw, familielid en geef je samen op. We rekenen echt op ieders medewerking om de vele gaten opgevuld te krijgen. Zo worden we met elkaar de beste club van de regio. Meld je aan bij: Frank van Mil, 06-19118403, Monique Schulte, 06-20562816 of Jan van Beek, 06-25450316 of gewoon op secretaris@svdenhoorn.nl.Hartelijk dank.