Start en indeling keeperstraining

Geplaatst op 17 August Mon door Jacky Ruiterman

Beste keepers en keepsters (ouders en verzorgers) van s.v. Den Hoorn,

Ook in het nieuwe voetbalseizoen ben ik de keeperscoördinator bij s.v. Den Hoorn. Daarnaast zal ik onze hoofdtrainer Hans Suiker assisteren tijdens de keeperstrainingen op de maandag- en woensdagavond.

De keeperstrainingen gaan maandagavond 31 augustus en woensdagavond 2 september van start. We trainen op de maandag- en woensdagavond op veld 1. Voor de exacte indeling en aanvangstijden verwijs ik gemakshalve naar het onderstaande overzicht.

Ook wil ik graag een afspraak met jullie maken. Mocht je een keer niet kunnen trainen door bijvoorbeeld ziekte, een blessure of huiswerk, meld (bij voorkeur WhatsApp) je dan altijd ruim van te voren af.  De trainers rekenen op jullie aanwezigheid en ook de oefenstof en het aantal trainers is vaak afgestemd op het aantal te verwachten keepers/keepsters.

Mede namens de keeperstrainers Hans Suiker, Roland Zandbergen, Fausto den Heijer, Jan Drop en Michel Plazier, wens ik jullie een sportief en succesvol voetbalseizoen.

Met sportieve groet,

Peter de Bruyn

Keeperscoördinator seizoen 2020-2021

Keeperstrainer seizoen 2020-2021

Mobiel: 06 54 69 67 89

E-mail: peter.de.bruyn@svdenhoorn.nl