SV Den Hoorn versterkt technische staf

Geplaatst op 30 June Tue door Jacky Ruiterman

SV Den Hoorn heeft voor volgend seizoen Niels Hardeveld en Jelmer de Zwart vastgelegd als assistent-trainers van Sieme Zijm.

Niels Hardeveld heeft in zijn jeugd gespeeld bij Vitesse Delft en ook als senior een aantal seizoenen deel uitgemaakt van het 1e elftal van Vitesse Delft. Hij heeft zich hierna ontwikkeld op het trainerschap en ervaring opgedaan als trainer in de jeugdopleiding van NAC Breda. Daarnaast heeft Niels gestudeerd aan d.e HALO en is hij docent op de Hogeschool Rotterdam bij de opleiding Sportmarketing & Management. Niels Hardeveld neemt de plek over van Donny van den Bos, die is aangesteld als technisch manager binnen de club.

Jelmer de Zwart is al jaren verbonden aan SV Den Hoorn. Komend seizoen is hij
assistent-trainer op de dinsdag. Daarnaast gaat hij zich richten op de belasting en trainingsopbouw. Op dit gebied heeft hij tijdens zijn opleiding bewegingswetenschappen bij ADO Den Haag, de hockeydames van Laren en Heracles ervaring opgedaan.

Hiermee is de technische staf compleet en kan met volle kracht gaan werken aan de voorbereiding op komend seizoen.

Technische commissie
SV Den Hoorn