Versoepeling maatregelen rondom Corona

Geplaatst op 29 May Fri door Monique Schulte

Versoepeling maatregelen rondom Corona

Vanaf 1 juni zijn de maatregelen rondom Corona versoepelt zodat ook onze jeugd tot 18 jaar weer lekker onderling een partijtje voetbal kan spelen. Let op: de overige maatregelen die gelden voor de routing op het sportpark, het gesloten clubgebouw, de afstand tot begeleiders en trainers blijft gehandhaafd. Ook is het nog steeds niet toegestaan voor ouders op het sportpark te komen. Als alles in Nederland goed verloopt de komende maand is er zelfs zicht op het -voorzichtig en beperkt- openen van het clubgebouw vanaf 1 juli a.s.. Hier zullen we met de gemeente contact over onderhouden en bekijken wat hierin mogelijk en wenselijk is. Wordt vervolgd. Blijf veilig, blijf gezond.