Jeugdtrainers kunnen testen op Corona

Geplaatst op 6 May Wed door Monique Schulte

Jeugdtrainers kunnen testen op Corona

Nu het sporten van kinderen en oudste jeugd weer is toegestaan blijven we bij SV Den Hoorn uiteraard strikte veiligheidsmaatregelen aanhouden. Vanaf donderdag 30 april kunnen jeugdtrainers uit regio Haaglanden met mogelijk corona-gerelateerde klachten – zoals verkoudheid, hoesten en/of koorts – zich op de testlocatie van GGD Haaglanden laten testen op het coronavirus.

Hoe doe je dat?

Jeugdtrainers kunnen contact opnemen met een van de indicerend artsen van GGD Haaglanden via telefoonnummer: 088 355 01 00. Alleen op indicatie van een arts kan iemand getest worden. Zie voor de volledigheid onderstaande link.

https://www.ggdhaaglanden.nl/bezorgd/infectieziekten/coronavirus-1/test-covid-19-coronavirus-voor-professionals.htm