ATMK levert nu ook desinfecteerzuilen

Geplaatst op 15 May Fri door Monique Schulte

ATMK levert nu ook desinfecteerzuilen

Onze lokale ondernemer ATMK in Den Hoorn en trots businessclub lid en shirtsponsor van SV Den Hoorn, maakt ambachtelijke en gepersonaliseerde tafelaccesoires voor horecagelegenheden. Zoals iedereen weet zit de horeca nog grotendeels op slot maar daar laat ATMK zich niet door ontmoedigen. Ze komen nu heel creatief met een prachtige oplossing, een desinfecteerzuil, voor elke ondernemer met een eigen pand, zoals restaurant, kantoor of winkel om bezoekers, klanten, collega’s of toeleveranciers met gedesinfecteerde handen het pand te laten betreden. Een sticker “Graag handen desinfecteren “ wordt standaard mee geleverd.

Dus als jij ook weer veilig mensen wil ontvangen, is dit dé oplossing. De desinfecteerzuil is verkrijgbaar in zwart ⚫️ of wit ⚪️ en kun je overal in je organisatie neerzetten. Uiteraard is uw eigen logo op de zuil ook mogelijk! Voor bestellen of meer informatie over ATMK kijk even op www.atmk.nl of mail naar Karin den Dulk op: info@atmk.nl