We mogen weer?

Geplaatst op 22 April Wed door Monique Schulte

21-04-2020

We mogen weer?

Beste leden, ouders, trainers en andere voetbalfanaten. Jullie zullen allemaal vandaag hebben gekeken naar de persconferentie met Premier Rutte. We hebben begrepen dat de overheid heeft aangegeven dat het amateurvoetbal vanaf woensdag 29 april a.s. enigszins voorzichtig en gefaseerd weer op gang kan komen. Waarbij de jeugd tot 12 jaar mogelijk zelfs weer mag trainen en onderling partij spelen zonder 1,5 meter afstand te bewaren. Voor 12 tot en met 18 jaar zijn voetbalactiviteiten ook weer toegestaan, mits op 1,5 meter afstand van elkaar.

Wat dit precies betekent en in welke vorm wij dit als SV Den Hoorn kunnen gaan gieten hangt de komende dagen af van het advies dat we krijgen van gemeente Midden Delfland en de KNVB met wie wij samen zullen bekijken hoe dit in te passen is.

Het is in ieder geval al duidelijk dat ouders langs de lijn niet toegestaan zijn en kleedkamers en kantine voorlopig dicht blijven.
We komen hier uiterlijk begin volgende week op terug. Nog even geduld.

Namens bestuur SV Den Hoorn
Frank van Mil, voorzitter