Walk & Dance to Fight Cancer verplaatst naar zaterdag 19 juni 2021

Geplaatst op 20 April Mon door Jacky Ruiterman

De organisatie van de Walk & Dance to Fight cancer Midden Delfland heeft besloten het evenement voor dit jaar te annuleren. Wij voelen ons op dit moment niet prettig bij het actief werven voor ons doel. En willen dat ook niet van onze deelnemers en sponsoren vragen. 20 juni is al heel dichtbij, en mede omdat de maatregelen voor grote evenementen voorlopig tot 1 juni a.s. gelden, hebben wij toch besloten om ons mooie evenement naar 19 juni 2021 te verplaatsen. Mensen én bedrijven zullen nog lang de naschokken voelen van de Corona pandemie. Voor eenieder zal de focus nu liggen op hoe je ná de crisis weer alles op de rit gaat krijgen. Wij houden jullie op de hoogte van nieuws rond de nieuwe datum! Blijf intussen gezond en zorg goed voor jezelf en elkaar