Verslag zaterdag 7 maart SV Den Hoorn JO9-2 – TOGB JO9-3 13-5

Geplaatst op 10 March Tue door Jacky Ruiterman

Eindelijk weer een echte wedstrijd op het programma. Zalig zonnetje, strakblauwe hemel, windstil, niet te koud en een zeer behoorlijke grasmat. Kortom alle ingrediënten aanwezig om een lekkere pot voetbal te spelen. En een lekkere pot werd het ook. Ik ben vandaag het meest content met het vertoonde spel. Prima opgebouwd van achteruit, hele mooie aanvallen, samenspel, inzet, positiviteit en goals. Ik denk dat als we alle kansen afgemaakt hadden de score dubbel zo hoog had kunnen uitvallen. En dat is niet kritisch bedoeld maar bedoelt als compliment. Het creëren van kansen is jullie specialiteit. En vandaag leidde gelukkig een hoop kansen ook tot een berg doelpunten. Proficiat! Komende weken blijven we proberen nog meer duelkracht toe te voegen aan jullie rijke arsenaal wapens.

Tot maandag allemaal!
Jochem