Michael van Praag reikt certificaat uit aan nieuwe lichting jeugvoetbaltrainers en coaches

Geplaatst op 22 December Sun door Jacky Ruiterman

Woensdagavond 11 december kregen de 12 deelnemers van de jeugdvoetbaltrainer-coachopleiding hun certificaat uitgereikt door niemand minder dan KNVB-voorzitter Michael van Praag. Het was zijn laatste officiële handeling in dienst van de bond. En dat trok de aandacht van de pers. In aanwezigheid van Delft op Zondag en een cameraman van de NOS ontvingen de geslaagden hun diploma en gaf de inmiddels oud-bondsvoorzitter een interview. Het verslag van deze feestelijke avond vind je op de website en in de krant Delft op Zondag (15 december 2019, pagina 47).

Van harte gefeliciteerd, Bas Arkesteijn, Matthijs Antoon Beke, Thomas Bles, Ruud Boks, Danny Evers, Shirley Geenjaar, Paul Groen, Sten Kerklaan, Klaas Linde, Rogier van Rijn, Guido Udema en Huib Venema met het behalen van jullie diploma!