Uitnodiging bijeenkomst “Diversiteit in de sport” op maandag 14 oktober

Geplaatst op 4 October Fri door Jacky Ruiterman

Beste partner,

Namens wethouder Renzen nodigen wij u van harte uit voor de informatiebijeenkomst ‘Diversiteit in de sport’.

In samenwerking met de John Blankenstein Foundation organiseert de gemeente Midden-Delfland op 14 oktober een debat over diversiteit in de sport en een veilig sportklimaat. Onder leiding van sportjournalist Thijs Smeenk willen we samen met gastspreker Michael van Praag in gesprek gaan over diverse onderwerpen. Het doel van de avond is om thema’s die gevoelig kunnen liggen te benoemen en te kijken hoe we hier in de toekomst goed aandacht aan kunnen geven.

In de bijlage treft u de uitnodiging, aanmeldlink en meer informatie aan. Direct aanmelden kan ook via: www.middendelfland.nl/14oktober.

We stellen het zeer op prijs als u de uitnodiging verder zou willen verspreiden binnen u vereniging. Of (een link naar) de uitnodiging op de website zou willen plaatsen.

We hopen u allemaal te mogen begroeten op 14 oktober!