Bericht van de penningmeester

Geplaatst op 8 October Tue door Jacky Ruiterman

Beste leden,

Het nieuwe voetbalseizoen is alweer in volle gang en dus wordt het ook weer tijd om aan de contributieverplichtingen te voldoen. Eind augustus/begin september zijn alle contributienota’s verzonden per e-mail en vele van jullie hebben deze al netjes binnen de betaaltermijn voldaan. Mocht je nog geen nota van ons hebben ontvangen dan horen wij dit graag. Je kan dan een bericht sturen naar factuur@svdenhoorn.nl.

Kijk ook in je spamfilter, want we hebben vernomen dat veel van onze mails (zeker naar hotmailadressen) daarin terecht komen.

Wanneer een lid een betalingsregeling wil afspreken, stuur dan ook een bericht naar dit e-mailadres. Deze week zullen aanmaningen worden verzonden en mocht er dan toch niet op tijd worden betaald dan volgt een speelverbod. Dit is voor jezelf niet fijn, maar je team komt hierdoor ook in de problemen. Zorg dat dit niet zover hoeft te komen.

Een vriendelijke voetbalgroet,

Heidi de Bruijn

Penningmeester S.V. Den Hoorn