Verslag zaterdag 7 september SV Den Hoorn JO9-1 – Wippolder JO9-1

Geplaatst op 8 September Sun door Jacky Ruiterman

Vandaag speelde onze JO9-1 tegen de JO9-1 van Wippolder. Jay kon vanwege zijn blessure nog niet spelen, maar zijn aanmoediging heeft de jongens geholpen. Oscar was aanvoerder. Tijdens het inspelen viel er een buitje en tijdens het 1e kwart nog eentje. Daarna ging het beter, zowel met het weer als met het spel. Na 2 minuten hadden we al een tegendoelpunt te pakken, maar een paar minuten later werd het 1-1 dankzij een goal van Seba. Dankzij een redding van Xiem op keep, hielden we de 1-1. Mels zette ons op 2-1 voorsprong dankzij een goal uit een corner. Het tweede kwart gaf Mels een assist die werd afgemaakt door Joni, 3 tegen 1. De tegenpartij maakte nog een tweede goal, maar na een geweldige assist van Guyon maakte Mels het vierde punt. De tweede helft zaten onze jongens dichter op de bal, het enthousiasme groeide en de voorsprong ook. Seba stond op goal. In het derde kwart maakte Gyuon de 5-2. Joni tikte 6-2 erin, nadat Xiem de paal had geraakt. Het zevende goal was er eentje uit de Marco van Basten categorie: een perfecte voorzet van Joni, genadeloos afgemaakt door Floris. In het vierde kwart zorgde Oscar voor de 8-2 en Xiem voor 9-2. Daarmee eindigde deze mooie wedstrijd en hadden alle spelers een goal gemaakt.
Sander van Geest (vader van Oscar van Geest)