Verslag zaterdag 28 september RKDEO JO9-1 – SV Den Hoorn JO9-1

Geplaatst op 30 September Mon door Jacky Ruiterman

Vandaag mochten onze kanjers het opnemen tegen RKDEO uit Nootdorp. Guyon was vandaag aanvoerder en Xiem begon als keeper. In het eerste gedeelte van de wedstrijd was het even aftasten voor beide ploegen. Het spel golfde op en neer met weinig kansen. Maar daar was opeens Seba met een heerlijke actie, waarbij hij 3 man passeerde en vanaf rechts naar binnen kwam en de 0-1 binnenschoof. Daarna kwamen we al snel op 0-2 doordat Yoni een strakke corner van Floris binnentikte. We waren nu sterker dan de tegenstander, want hierna maakte Jay de 3-0 uit een voorzet van Seba RKDEO deed nog wel iets terug . 1-3. Maar al snel maakte wij de 4de treffer, door een mooie steekpass van Seba op Jay. Deze maakte geen fout oog in oog met de keeper .1-4. RKDEO voerde de druk iets op en hierdoor moest Xiem een aantal goede reddingen verrichten. RKDEO  kon toch 1 x scoren .2-4. Maar onze helden lieten zich niet kisten.  Seba maakt de 2-5, door een hard schot. Het was een genot om naar te kijken. Passie ,goede acties, samenwerken, sportiviteit . Een echt team stond er in het veld. Oscar en Guyon verdedigden weer zeer sterk. Inmiddels was Xiem in het veld gekomen en had Jay de keepershandschoenen aangedaan. Xiem scoorde direct als veldspeler met een mooie schuiver in de hoek. 2-6. RKDEO maakte hierna nog de 3-6. Wij kwamen op 3-7 door een schitterende kopbal van Mels uit een mooie corner van Floris. De 3-8 was ook van grote schoonheid. Floris bracht de bal in, Oscar verlengde bal en Yoni scoorde met zijn hak. RKDEO bepaalde uiteindelijk de uitstand op 4-8 door een mooi doelpunt. Mooie uitslag met goed spel.

Kortom :genoten van onze mannen.