Aanmelden kamp JO8, JO9, JO10 en JO11

Geplaatst op 14 May Tue door Jacky Ruiterman

Ahhoooyy zeelieden van ons Rood-wittevlaggenschip
Na het bericht dat onze kapitein wordt vermist zijn wij ons gaan voorbereiden met het klaarmaken het schip en uitzoeken van onze kleding. Ook zijn wij hard aan het trainen, maar dan nog kunnen wij het natuurlijk niet alleen. Om dit avontuur succesvol te kunnen doorstaan hebben wij jullie nodig! Op 31 mei willen wij ons schip paraat hebben voor vertrek. Heb jij je nog niet aangemeld? Zorg dat je dan voor 31 mei overstag bent en dat aan ons heb doorgegeven via https://svdenhoorn.nl/evenementen/kamp-voor-jo11-en-jo10-teams/ Op vrijdag 14 juni (voor de JO10&11) & zaterdag 15 juni (voor de JO8&9) zal ons schip afvaren. Dus zorg dat je er klaar voor ben, want dan gaan echt alle trossen los!
Van Koppen en Van Eijk sponsort de busjes die wij gebruiken tijdens de dropping.