Verslag zaterdag 6 april ‘s-Gravezande JO8-2 Den Hoorn JO8-3 8-4

Geplaatst op 8 april ma door Jacky Ruiterman

Trots op de wijze waarop jullie gestreden hebben voor de clubkleuren van Den Hoorn! Trots op de wijze waarop jullie omgaan met fysieke weerstand! Trots hoe jullie omgaan met soms oneerlijke beslissingen! Trots op hoe jullie onderling met elkaar omgaan! Trots op de manier hoe jullie met elkaar gespeeld hebben!  Als dan de uitslag 8-4 in ons nadeel uitvalt kan ik niet anders dan tevreden zijn.  Let wel he jongens, we spelen iedere week tegen teams 1 of 2 van de tegenstander. En we kunnen iedere tegenstander weerstand bieden. Sterker nog, ook op dit hoge niveau zien we met regelmaat goede aanvallen en mooie doelpunten. Als we dit met z’n allen vasthouden, nog beter gaan samenspelen, nog beter bij balverlies een tegenstander gaan dekken en allemaal iets brutaler worden, dan geloof ik er heilig in dat jullie allemaal de toppers blijven die jullie zijn!!

Tot maandag maar weer!