Toertocht voor Fight groot succes

Geplaatst op 23 April Tue door Jacky Ruiterman

35 wielrenners vertrokken 2de paasdag naar Bergen op Zoom in 3 groepen. De slakken, de zebra’s en de hazen. Na 1 lekke band kwam iedereen veilig aan bij Voetbalvereniging Dosko. Iedereen mocht daar nog even douchen, en konden we gaan kijken naar de wedstrijd. Het legioen van 50 personen was ondertussen ook gearriveerd dus het feest kon beginnen. En dat feest kwam er ook, want uiteindelijk wonnen we de wedstrijd met 0-2 doelpunten van Anthony en Tim. Met 3 punten en een mooie cheque van 250 euro, gekregen van Dosko gingen we met 2 bussen en de vrachtwagen v.d. Voort potplanten weer naar huis.

Iedereen hartelijk bedankt voor deze mooie dag, en voor de enorme opbrengst. U kunt nog steeds doneren voor Fight tot 10 mei op SV Den Hoorn NL67 RABO 0140 6160 63. Zondag 12 mei na de wedstrijd van Den Hoorn tegen BMT zullen wij rond 16.30 uur het bedrag bekend maken.