Nieuwe namen bij SV Den Hoorn seizoen 2019-2020

Geplaatst op 26 April Fri door Jacky Ruiterman

Afgelopen week is SV Den Hoorn rond gekomen met de volledige trainers staf van senioren elftallen 1, 2 en 3. Enkele nieuwe namen zullen de eersteklasser zondag uit Den Hoorn een nieuw gezicht gaan geven. Thomas Duivenvoorden wordt verantwoordelijk voor het eerste elftal en krijgt als assistent naast zich Donny van den Bos, voormalig speler én aanvoerder van het vlaggenschip uit Midden Delfland. Het tweede elftal komt onder leiding van Nick van den Bos (huidige trainer van JO17-1 en voormalig speler bij 1 van de plaatselijke SV). Keeperstrainer voor de senioren selectie wordt Gianni Kamperveen. Voor het derde elftal is het contract van Xander Pronk met een seizoen verlengd. Hiermee staat SV Den Hoorn weer gesteld voor het nieuwe seizoen waarin de trainers staf kan gaan werken met een zeer talentvolle spelersgroep.

Foto

Op de foto van links naar rechts: Frank van Mil (bestuurslid technische zaken), Donny van den Bos, Nick van den Bos, Thomas Duivenvoorden, Ruud van Marrewijk (technische commissie), Gianni Kamperveen en Xander Pronk.