Verslag zaterdag 23 maart Den Hoorn JO8-3 – Semper Altius JO8-1 7-5

Geplaatst op 24 March Sun door Jacky Ruiterman

Zalig, geen wind, geen regen en een perfecte temperatuur. Goede omstandigheden om een lekkere pot voetbal op de mat te leggen. En een lekkere pot werd het. Gelijk opgaand. Spannend. Weerstand. Samenwerken. Verdedigen. Aanvallen. Omschakelen. Allemaal ingrediënten die ons allemaal beter maken. En allemaal ingrediënten die we ook leuk vinden. Ik heb onderling coachen gehoord. Ik heb gezien dat aanvallers de taken van de verdedigers overnamen en ik heb gezien dat de verdedigers de taken van de aanvallers overnamen. Dit gaat natuurlijk nog niet altijd helemaal vlekkeloos, wat ook een paar keer voor te weinig verdedigers achterin zorgde, maar veel vaker ging het heel goed. Dit betekent dat jullie het gaan begrijpen, zien en willen!!! En het kunnen gaat steeds beter. Diederik, Jens, Bjarne, Roan, Ensar, Jordy, Sven, Maas; iedereen heeft vandaag zeer goed gespeeld en een positieve bijdrage aan deze mooie overwinning geleverd.
Geniet allemaal nog even na van deze spannende pot en dan zie ik jullie maandag weer!
Jochem