Verslag zaterdag 23 februari Mvv ’27 JO8-2 – Den Hoorn JO8-3 2-17

Geplaatst op 27 February Wed door Koen de Joode

Geen competitie maar wel trainer Arno, dus een oefenwedstrijd. Zalige ochtend in het zonnetje, weer super gemotiveerde voetballers en kunstgras wat net voorzien was van 100.000.000 nieuwe korrels……… Wat willen we dus nog meer? De beloofde tegenstander in de vorm van team 1 durfde denk ik op het laatste moment niet, dus speelden we nu tegen hun JO8-2. Ik ben bang dat dat ook meteen de laatste keer was. Waren zij zo slecht of waren wij zo goed? Zij waren niet best, maar de manier waarop wij gebruik hebben gemaakt van onze sterke eigenschappen was grandioos. in de loop van het seizoen hebben de jongens meerdere goede eigenschappen ontwikkeld. So far in willekeurige volgorde. Maas; Bulldozer + overzicht. Jens; leader of the pack + schot. Sven; tot hier en niet verder mentaliteit + aanvalsdriften. Bjarne; samba voetballer + samenspel. Roan; multifunctioneel + pass nauwkeurigheid. Jordy; schot + teamspeler. Diederik; schot + overzicht. Ensar; schot + kaatser. Waar jullie het meest trots op mogen zijn is het samenspelen wat ineens heel erg aan het opvallen is. Volgens mij hebben wij vandaag zeker 15 doelpunten gemaakt welke tot stand kwamen door middel van overspelen, iedereen erbij betrekken en wilskracht.
Meer heb ik er deze week niet aan toe te voegen.
Jochem