Gianni Kamperveen nieuwe keeperstrainer SV Den Hoorn

Geplaatst op 26 February Tue door Joeri Doomernik

SV Den Hoorn is blij te kunnen melden dat Gianni Kamperveen voor komend seizoen is aangesteld als Keeperstrainer van de A-selectie. Kamperveen keepte in het verleden in de jeugd van ADO Den Haag en in de eerste elftallen van TONEGIDO, HBS en DHC. Als keeperstrainer was Gianni tien jaar werkzaam in de jeugdopleiding van ADO den Haag. Daarnaast geeft Gianni training op de keepersschool Hans Suiker en is hij momenteel keeperstrainer bij de A-selectie van hoofdklasser RKAVV. Deze functie zal hij volgend seizoen combineren met het trainerschap bij SV Den Hoorn op dinsdagavond.

In deze rol volgt hij Larry Haaksma op die vijf jaar lang onze keepers trainde. Wij danken Larry voor zijn inzet en wensen hem veel succes bij Oliveo.