Verslag zaterdag 26 januari Den Hoorn JO8-3 – ‘s Gravenzande mix 1-2-3 0-8

Geplaatst op 27 January Sun door Jacky Ruiterman

Door het winterweer had de KNVB besloten alle competitiewedstrijden af te lassen, dus was het leuk voor de jongens dat er last minute toch nog een tegenstander werd gevonden om tegen te oefenen. Arno, top geregeld. Wederom weer goed om te zien dat de betrokkenheid van de ouders ook onvermoeid blijft….. of bespeurde ik vandaag een lichte teleurstelling over het feit er toch gespeeld werd…..  Hahahaha, gelukkig viel het weer goed mee en was uiteindelijk iedereen, de ouders incluis, in hun nopjes bij het zien van alle vrolijke mannetjes die achter een bal aanrennen. Deze week nog zonder de geblesseerde Jordy en onze super speler Jens, maar wel met Duuk. Die had zin om een keertje met team 3 mee te spelen. Hartelijk bedankt Duuk! 25 Minuten hebben we serieus tegenstand kunnen bieden aan ‘s- Gravezande. Echt een heel goed team, wat ook al wat langer gewend is om in de 1e klasse te spelen. Zij zijn gewend om wekelijks om te gaan met weerstand en om dus onder druk te kunnen blijven voetballen. Maar jongens, complimenten voor jullie getoonde inzet. Wat leuk blijft om te zien is dat sommigen het zalig vinden om 40 minuten gewoon plankgas te blijven geven en anderen vooral voetballend het overzicht proberen te behouden. Beide type spelers hebben we nodig  en goed om te zien dat we elkaar blijven helpen en steunen. Positivisme ten top. We gaan lekker op de ingeslagen weg verder. Met z’n allen gaan we de 2e seizoenshelft genieten van betere tegenstanders, onze individuele ontwikkelingen en ontwikkelingen als team. Ten overvloede wil ik benadrukken dat ik echt 100% zeker weet dat jullie allemaal toppers in de dop zijn!!  

Jochem