SV Den Hoorn erkend leerbedrijf

Geplaatst op 19 December Wed door Jacky Ruiterman

Sinds het begin van dit voetbalseizoen mag SV Den Hoorn zich erkend leerbedrijf noemen. De erkenning is nodig om stageplaatsen aan mbo-studenten te kunnen aanbieden. SV Den Hoorn vindt het belangrijk om studenten een podium te bieden zichzelf te ontwikkelen en hoopt hiermee gemotiveerde trainers binnen te halen om de jeugd te trainen en te begeleiden.

Inmiddels zijn negen ROC-Mondriaan studenten als stagiair bij SV Den Hoorn aan de slag gegaan. De jongens en meisjes doen de opleiding ‘Lifestyle, Sport en Bewegen’ waarin ze een stage opdracht hebben als trainers assistent. Daarin worden ze begeleid door vaste SV Den Hoorn trainers Lisanne, Noah, Marcel, Youri en stagecoördinatoren Jasper en Leon. De stagiairs kunnen op deze manier in de praktijk toepassen wat ze op school leren. De club wenst Roy, Nino, Kayne, Petterson, Kim, Tim, Joeri, Marijne en Samantha veel succes.

Hartelijke sportgroeten, Edger Kuntz