Hoe zorg je als jeugdtrainer voor interessante trainingen?

Geplaatst op 17 October Wed door Jacky Ruiterman

Ben jij een van de vele vrijwillige jeugdtrainers van SV Den Hoorn en wil je meer weten over hoe je je trainingen nog aantrekkelijker kunt maken? Kom dan naar één van de speciale trainersavonden op maandag 29 of woensdag 31 oktober. Na deze avond heb je met de oefenvormen die we op het veld laten zien en de trainingsvoorbeelden uit de KNVB databank ‘RINUS’ waar we je meer over zullen vertellen, tools waarmee je zelf aan de slag kunt. De databank van de KNVB is gevuld met leuke en interessante oefenvormen en trainingen voor elke leeftijd waarmee je het plezier tijdens de training voor jou en je spelers kunt vergroten. De informatie avonden beginnen om 20.00 uur en worden door de Den Hoorn Academie (DHA) georganiseerd. Indien nodig kan de DHA ook voor extra begeleiding tijdens een training zorgen. Je wordt door de coördinator per lichting gevraagd hierbij aanwezig te zijn.