Verslag zaterdag 22 september TOGB JO8-3 – DH JO8-3 8-2

Geplaatst op 22 September Sat door Jacky Ruiterman

En toch hebben we winst geboekt!

Half 8 verzamelen…….. dat viel effe niet mee. Gelukkig was het mooi weer en iedereen ruim op tijd. Na eerdere winstpartijen vandaag de 1e competitiewedstrijd tegen een team die er van afstand behoorlijk gestroomlijnd uitzag. Onze jongens waren niet onder de indruk en spraken af dat we er weer gewoon een lekkere pot van gingen maken. De eerste minuten zagen er flitsend uit met over en weer veel wilskracht en enthousiasme. Na een prachtige dieptepass had Bjarne een vrije doortocht naar de keeper en besloot daarom maar meteen koeltjes af te ronden. TOGB ging na de aftrap meteen op zoek naar de aansluitingstreffer. Doordat iedereen elkaar hielp en de gelederen gesloten bleven konden we lang op voorsprong blijven. Helaas moesten we uiteindelijk toch capituleren. Al met al wisten we de schade lang goed te beperken; sterker nog, enkele goede acties hadden eigenlijk een doelpunt verdiend. Over een paar weken weet ik zeker dat we van de tweede helft het meeste hebben geleerd. We weten dat we goed kunnen voetballen, maar ook een achterstand kan een keer gebeuren. We hebben er alles aan gedaan het gat te dichten, zeker nadat Diederik nog een prachtige treffer kon aantekenen. De opleving leek even te zorgen voor nieuwe goede hoop, maar helaas was het voor deze week niet voldoende om te winnen. Zoals de kop al zegt hebben we vandaag toch winst geboekt…. mark my words!!

Tot maandag!

 Jochem

(keepers: Sven, Roan, Ensar, Jordy).