Informatie en poule indeling vriendentoernooi

Geplaatst op 17 August Fri door Jacky Ruiterman

Hallo voetbalvrienden,

Hier onder de tijden en poule indeling voor het vriendentoernooi. Aanvang uiterlijk: 12.30 uur. Spelen op veld 1 en veld 2 op een half veld zonder scheidsrechter, dus hou elkaar wel een beetje heel want het seizoen moet nog beginnen.

Ieder team zorgt voor zijn eigen kleding. En per 2 teams gebruik je 1 kleedkamer. Indeling staat op de deuren van de kleedkamers.

Streng verboden om zelf alcohol van huis mee te nemen. En laat de kleedkamer weer netjes achter.

De buitenbar is weer aanwezig, er worden ook nog broodjes gezond verkocht. Vanaf 15.00 uur staat er Foodtruck Pizza Amice op het terras voor vers gebakken pizza’s. Met een gezellig muziekje erbij van Tim de Kok en een beetje mooi weer, gaan we er weer een gezellige dag van maken en strijden we om de legendarische VTK cup.

Heb je nog vragen laat het ff weten activiteiten@svdenhoorn.nl of 06-22532002

Succes allemaal en tot volgende week.