Het nieuwe jaarplan voor de jeugd met alle belangrijke data is er

Geplaatst op 14 August Tue door Kees Wabeke

In het seizoen 2017-2018 zijn we gestart met het jaarplan voor de jeugd. In het jaarplan zijn belangrijke data opgenomen voor onder andere commissie vergaderingen, evaluatie momenten, enz. Daarnaast wordt er ook per week aangegeven op welke ‘teamfunctie’ er getraind wordt. De teamfunctie in de week bevat een link. Door hierop te klikken, word je automatisch doorgeleid naar de KNVB site met allerhande oefenstof ten aanzien van de verschillende ‘teamfuncties’ (verdedigen, omschakelen bij veroveren van bal, aanvallen, omschakelen op moment van balverlies). Ik hoop dat hier veel gebruik van gemaakt is in het afgelopen seizoen en dat dit zowel trainers, leiders als kader diverse handvatten heeft gegeven om onze spelers verder te ontwikkelen.

Op basis van ervaring uit het 1ste jaarplan is er nu een aangepast plan gemaakt voor het seizoen 2018 – 2019. Je vindt het jaarplan via de homepage op de site onder JEUGD → INFORMATIE → JAARKALENDER JEUGDOPLEIDING
De jaarkalender is ook via de mobiele telefoon te benaderen en wel direct onder het kopje ‘menu’ op de site.

Succes met het verder ontwikkelen van de voetbal kwaliteiten van onze jongens en meiden.

Hoofd Jeugd Opleiding,

Edger Kuntz.