Ook bij SV Den Hoorn groeit het meiden/vrouwenvoetbal!!

Geplaatst op 13 June Wed door ardvanmarrewijk

De vrouwen en meiden van SV Den Hoorn hebben weer een mooi en succesvol jaar achter de rug. In de competitie zijn zelfs ook nog eens 3 van de 7 teams kampioen geworden: Vrouwen 1, MO17-1 en MO13-1.

De kersverse 2e klasser VR1 speelt op 23 juni om 14.00 uur bovendien nog de finale om de Westland Cup in Den Hoorn.

Volgend seizoen zal een 8e vrouwen/meidenteam ingeschreven worden. Naast MO17-1 en 2, MO15-1 en 2 en MO13-1 zullen 3 vrouwenteams meedoen aan de competitie. Bij de jongere leeftijdsgroepen spelen de meiden gewoon nog in de jongensteams. In zo goed als alle teams is nog plaats voor enthousiaste meiden en vrouwen van alle voetbalniveaus. Voor meer informatie kan je contact opnemen met de hoofdleider meiden en vrouwen Stef Vink: 06 1383 2706 of stef.vink@svdenhoorn.nl