Mooi bedrag voor Fight Cancer

Geplaatst op 29 June Fri door Jacky Ruiterman

Het afgelopen jaar hebben veel mensen zich weer ingezet voor Fight Cancer. We hadden de Rabobank toertocht, zingen voor Fight met de matchday en de fooienpotten. En als klap op de vuurpijl fietsen voor Fight door het groene hart een tocht van 100 km, met de slakken,de zebra’s en de hazen. Alle bedragen zijn opgeteld einde van het seizoen, en kwamen we op een bedrag van €. 10.804,00. Dit geweldige bedrag hebben we overhandigd op het kantoor van Fight Cancer in Amsterdam. Namens SV Den Hoorn, Fight cancer en alle fighters enorm bedankt voor jullie inzet en donaties. Hier kan iedereen alleen maar trots op zijn.

Volgend jaar juni zal de 4de editie van Fight Cancer dag weer plaatsvinden op ons sportcomplex van SV Den Hoorn. En gaan we met elkaar weer een vuist maken tegen deze vreselijke ziekte, want iedereen verdient toch ook een morgen.

LOVE LIFE FIGHT CANCER

Hoog bezoek! SV Den Hoorn kwam op visite om de cheque uit te reiken! Wederom hebben zij een waanzinnig bedrag opgehaald…

Geplaatst door Fight cancer op Vrijdag 29 juni 2018