Informatie over JO12

Geplaatst op 3 June Sun door Jacky Ruiterman

Beste ouders,

Vandaag bij de infoavond voor de JO12 bleek dat de aankondiging niet bij iedereen was aangekomen. Vandaar dit extra bericht. De nieuwe JO12 traint volgende week nog 2x; dinsdag 5 juni en donderdag 7 juni, beide van 18:00-19:00. De spelers worden om 17:45 verwacht bij de club. Tijdens deze trainingen zullen onderlinge wedstrijden gespeeld worden. Voor deze onderlinge wedstrijden zoeken wij nog begeleiders. Er zijn nog 2 begeleiders nodig voor de dinsdag en 4 voor de donderdag. Indien je het leuk vindt een team te begeleiden kan dit worden doorgegeven aan henkbot1966@gmail.com. De afmeldingen kunnen ook hier naar toe.

Tot slot nog de link naar de info over de nieuwe wedstrijdvormen van de JO12: https://www.youtube.com/watch?v=7R4Gxia_nIc&t=4s

Tot dinsdag!

Met vriendelijke groet,

Henk en Jelmer