Green Mushroom Farm nieuwe sponsor JO19 jeugd SV Den Hoorn

Geplaatst op 23 May Wed door Roberto van Beek

Het in De Lier gevestigde bedrijf Green Mushroom Farm heeft zich voor de komende jaren verbonden als sponsor van onze JO19 jeugd. In de afgelopen 20 jaar heeft Green Mushroom Farm zich ontwikkeld als één van de marktleiders op het gebied van verse eetbare wilde en gekweekte paddenstoelen. Door hun uitgebreid netwerk, wereldwijd, zijn ze in staat om jaarrond kwaliteit en kwantiteit te garanderen. Voor leveringen aan eindgebruikers, meestal via supermarkten, is dat van het allergrootste belang.  Steeds meer consumenten kiezen voor gezond en bewust omgaan met eten. Paddenstoelen spelen hierin een steeds grotere rol. Daarom is het voor Green Mushroom Farm van belang om dit groeiende bewustzijn onder de consument te stimuleren. Hun doel is dan ook om zoveel mogelijk consumenten de invloed van paddenstoelen op de gezondheid te laten zien!

Kijk op www.greenmushroomfarm.nl voor meer info over deze  sponsor.
We zijn zeer verheugd met de sponsoring en hopen dat de spelers in het nieuwe shirt voor mooie successen gaan zorgen. We willen Setinmotion hartelijk bedanken voor het sponsoren de afgelopen jaren!

De Sponsorcommissie

 

Green Mushroom afbeelding