Speculaaspoppenactie S.V. Den Hoorn gaat weer van start

Geplaatst op 28 september vr door Roberto van Beek

SPECULAASPOPPEN ACTIE

Beste Sponsors, vaders en moeders, opa’s en oma’s, en ieder ander!

Het is weer zover, de jaarlijkse speculaaspoppen actie is weer van start gegaan. Ieder jaar benadert John Kleijweg sponsors, ouders en andere betrokkenen over deze leuke actie. De opbrengst van deze actie gaat ieder jaar naar een doel binnen de vereniging en dit jaar zal de opbrengst gaan naar het opknappen van het jeugdhonk. John zal jullie de komende weken benaderen met de vraag of je nog poppen wilt bestellen.

Denk dan niet: ik heb geen bedrijf of ik lust geen speculaas, want je kunt er ook zeker andere mensen mee verblijden. Denk bijvoorbeeld aan verpleegsters in het bejaardentehuis van je moeder, jouw collega’s op het werk, de werkgever en eigen familie. Door de grootte van de pop zal deze gift als een mooi gebaar worden ontvangen, en dat voor slechts € 5.

Hier vind je het bestelformulier losse verkoop! Voor meer info, zie hierbij ook de speculaaspoppen flyer 2018.

Of bestel bij meer dan 12 poppen direct via jjmkleijweg@planet.nl

Wij rekenen op jullie medewerking!

Groeten,
John Kleijweg