Trainingsprogramma van 4 t/m 21 juni

Geplaatst op 12 juni di door ardvanmarrewijk

Hierbij de veldindeling voor de trainingen en wedstrijden van de komende weken:

Trainingsschema
Ma 4-617.00-18.0018.00 – 19.0019.00 – 20.1520.15 – 21.45
Veld 1JO8-alle teamsJO13-1 en 2 nieuwJO19-1
Veld 2JO11-4JO15-1 en 2 nieuwJO17-nw
Veld 3
Veld 6
Di 5-617:00-18:0018:00 – 19:0019:00 – 20:1520:15 – 21.45
Veld 1JO12-nwJO17nwJO19 nw
Veld 2O12 overvliegJO19-1Sen. 1
Veld 3O12 overvliegJO13-nwSen. 2
Veld 6JO15-nw
Wo 6-617.00-18.0018.00 -19.0019.00 – 20.1520.15 – 21.45
Veld 1ScoortiesJO8-alle teams19.00: Den Hoorn JO14-1 – Concordia JO15-2
Veld 218.00: JO11-1nw en 2nw thuis tegen FC ‘s-Gravenzande
Veld 3O9-2-ouders
Veld 6JO9-alle teamsJO11-4
Do 7-617:00-18:0018:00 – 19:0019:00 – 20:1520:15 – 21:45
Veld 1JO12-nwJO13 nwJO19-1
Veld 2JO15 nwJO17 nw
Veld 3O12 overvliegO13 overvliegJO19nw
Veld 6O12 overvliegO13 overvlieg
7-junWedstrijd uit18.30 uurVerburch JO13-1Den Hoorn JO13-1
Za 9-6-20189.00Den Hoorn JO11-1nwDSVP JO11-1nw
Ma 11-617:00-18:0018:00 – 19:0019:00 – 20:1520:15 – 21.45
Veld 1JO8O13nwJO17 nw
Veld 2O15nwJO19-1
Veld 3JO11-3 – oudersJO17-5 – ouders
Di 12-617.00-18.0018.00 -19.0019.00 – 20.1520.15 – 21.45
Veld 1O10 sel nwJO17 nwJO19 nw
Veld 2O11 sel nwJO19-1
Veld 3JO13nw en JO15nw
Wo 13-617:00-18:0018:00 – 19:0019:00 – 20:1520:15 – 21:45
Veld 1JO9-alle19.00: Den Hoorn JO13-1 – Spartaan’20 JO13-3
Veld 2JO8-alle19:00: Den Hoorn JO15-1 – Concordia JO15-1
Veld 3
Wedstrijd uit19.00 uur: Lyra JO14-1nw – Den Hoorn JO14-1nw
Do 14-617.00-18.0018.00 – 19.0019.00 – 20.0020.00 – 21.30
Veld 1O10 sel nwO13nwO17nw
Veld 2O11 sel nwO15nwO19-1
Veld 3O19 nw
Za 16-6Jeugddag voor jeugd onder 11 en jonger
Ma 18-617.00-18.0018.00 – 19.0019.00 – 20.1520.15 – 21.45
Veld 1JO8 wacht + JO8013nwVR1
Veld 2o15nw
Di 19-617:00-18:0018:00 – 19:0019:00 – 20:1520:15 – 21.45
Veld 1O10 sel nwO13O19 nw
Veld 2O11 sel nwO15
Wo 20-617.00-18.0018.00 -19.0019.00 – 20.1520.15 – 21.45
Veld 117.00 DH JO8- 1 en 2 – RKDEO18.30 Den Hoorn JO13-1Westlandia JO13-1
Veld 2JO11-8 ouders, JO11-9 ouders
Do 21-617:00-18:0018:00 – 19:0019:00 – 20:1520:15 – 21:45
Veld 1O10 sel nw + JO8 wacht013nwVR1
Veld 2O11 sel nwO15nwO19 nw
23-junLaatste dag
14.00 uurDen Hoorn VR1Maasdijk VR1WESTLANDCUP in Den Hoorn