Aanmelden voor kwibus naar Hoogland 1-Den Hoorn 1

Geplaatst op 1 februari do door Jacky Ruiterman

“ROODWITLEGER AWAYDAYS meets Fight Cancer!”

Zondag 18 maart speelt ons vlaggenschip een uitwedstrijd 100km verderop in en tegen Hoogland. Zij kunnen daar niet heen gaan zonder onze support! Om onze jongens te steunen in de strijd zullen wij in grote getalen met hun daarheen afreizen. Een groot deel zal deze tocht op de fiets afleggen om geld in te zamelen voor Fight Cancer. Iedereen kan zich hiervoor inschrijven. Wanneer het fietsen jou niet ligt, omdat je al zadelpijn krijgt van dat kleine rot stukje naar de plaatselijke SV hebben we ook een oplossing: Er zal een supportersbus geregeld worden.

Zo maken we er een ROODWITLEGER AWAYDAYS van!  De bus zal uiterlijk 12.30 uur vertrekken en kost €5.- p.p. We hebben iedereen nodig voor een geweldige sfeer om de Hooglanders te bestrijden! Meld je daarom aan voor supportersbus bij Ruben 06-43160408, Jacky 06-12557778 of Wouter 06-31003196 en vergeet onze fietsers niet te sponsoren!

We Fight, We Ride, We Support!
#ROODWITLEGER #FightCancer