Let op vanaf 11 december omleiding richting sportpark( BRUG IS DAN DICHT VOOR 3 MAANDEN)

Geplaatst op 30 januari di door Jacky Ruiterman

Op maandag 11 december 2017 wordt gestart met de werkzaamheden om de Brug Overgaag te verbreden. Dit betekent dat er verkeersmaatregelen en omleidingen nodig zijn.

Voor doorgaand verkeer van en naar de Tramkade en het sportcomplex Den Hoorn wordt een omleidingsroute gemaakt. De route loopt via de Rijksstraatweg-Hoornseweg-Westlandseweg-Reinier de Graafweg in Delft v.v. en is met borden aangegeven.

Er moet via de Reinier de Graafweg (langs het ziekenhuis) in Delft gereden worden: het eenvoudigst is het om Reinier de Graafweg, Delft in de routeplanner te zetten en dan de Reinier de Graafweg helemaal uitrijden. Deze gaat automatisch over via een bussluis (die nu dus tijdelijk open is) in de Zuidhoornseweg.

De werkzaamheden zullen ongeveer drie maanden in beslag nemen. Wij houden u van de ontwikkelingen op de hoogte.