15 trainers/leiders geslaagd voor JVTC

Geplaatst op 30 januari di door marywenteler

Woensdag 24 januari hebben 15 deelnemers aan de cursus Jeugd Voetbal Trainer/Coach hun KNVB-diploma ontvangen. Namens de KNVB heeft HJO Edger Kuntz deze cursus over 4 avonden verzorgd. Een theoretische inleiding gevolgd door praktische oefeningen op het veld helpen de cursisten bij het invullen van hun rol als leider/trainer bij de jeugdteams.

SV Den Hoorn is zeer blij met de deelname van zo’n grote groep vrijwilligers aan deze JVTC-cursus die ertoe bijdraagt dat de begeleiding van onze jeugdspelers steeds meer structuur krijgt en daarmee op een hoger plan komt. Monique Schulte was namens het bestuur aanwezig om alle geslaagden een bosje bloemen te overhandigen.

Volgend seizoen zal er zeker weer een JVTC-cursus worden georganiseerd. Aanmelden kan bij HJO Edger Kuntz.

Gert Thomas von Hunnius (JO13-8), Tjerk Overduin (JO13-4), Kevin Meere (JO11-9), Wytze Boer (JO11-8), Vincent Wilmer (JO11-7), Albert van der Zwan (JO11-5), Sonja Smit (JO9-6), Barry Scheurwater (JO9-3), Arend Hanemaaijer (JO8-7), Koen Harbers (JO8-4), Dennis Arkesteijn (JO8-2), Leon Blom (JO11), Wladimir van Gorp (JO9-4), Vera van Leeuwen (JO11-8), Jasper Jerphanion (JO11-5)