Nieuw: de jaarkalender voor alle trainingen van de jeugd is er

Geplaatst op 5 oktober do door Kees Wabeke

Tijdens de ‘seizoens-aftrap-avonden’ voor de Boven-, Midden-, en de Onderbouw hebben jullie kennis kunnen maken met de JAARKALENDER. Er is een korte uitleg gegeven en papieren exemplaren zijn overhandigd.

Zoals tijdens deze avonden aangegeven, zou het jaarplan ook electronisch benaderbaar gesteld worden op de site van onze mooie SV. En dit is nu een feit !

Je vindt het jaarplan via de homepage onder JEUGD → INFORMATIE → JAARKALENDER JEUGDOPLEIDING

In de jaarkalender zijn de belangrijke data opgenomen voor onder andere commissie vergaderingen, evaluatie momenten, enz. Daarnaast wordt er ook per week aangegeven op welke ‘teamfunctie’ er getraind wordt. De teamfunctie in de week bevat een link. Door hierop te klikken, wordt je automatisch doorgeleid naar de KNVB site met allerhande oefenstof ten aanzien van de verschillende ‘teamfuncties’ (verdedigen, omschakelen bij veroveren van bal, aanvallen, omschakelen op moment van balverlies). Onder het kopje ‘doelstellingen’ op de KNVB site kun je oefenstof benaderen, gerelateerd aan de teamfunctie voor die betreffende week.

De jaarkalender is ook via de mobiele telefoon te benaderen en wel direct onder het kopje ‘menu’ op de site.

Succes met het verder ontwikkelen van de voetbal kwaliteiten van onze jongens en meiden.

Ron Koene